Sumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD
  • Air ProSumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD
  • Air ProSumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD
  • Air ProSumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD
  • Air ProSumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD

Sumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD

Sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm menggunakan teknologi diod super radiant semikonduktor untuk menghasilkan spektrum jalur lebar dan pada masa yang sama mempunyai daya output yang lebih tinggi. Panjang gelombang kerja boleh dipilih dari 840nm 1310nm 1550nm dan panjang gelombang lain, yang sesuai untuk aplikasi seperti penginderaan gentian optik. Kami dapat menyediakan antara muka komunikasi dan perisian komputer hos untuk memudahkan pemantauan keadaan sumber cahaya.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm

Sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm menggunakan teknologi diod super radiant semikonduktor untuk menghasilkan spektrum jalur lebar dan pada masa yang sama mempunyai daya output yang lebih tinggi. Panjang gelombang kerja boleh dipilih dari 840nm 1310nm 1550nm dan panjang gelombang lain, yang sesuai untuk aplikasi seperti penginderaan gentian optik. Kami dapat menyediakan antara muka komunikasi dan perisian komputer hos untuk memudahkan pemantauan keadaan sumber cahaya.

2. Ciri sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm

Spektrum ultra luas;

Riak spektrum rendah;

Kerataan spektral;

Saiz disesuaikan.

3. Aplikasi sumber cahaya jalur lebar 1310nm SLD

Sensor gentian;

Pengimejan perubatan;

Ujian peranti gentian optik.

4. Ciri Optik-Elektrik dari sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm

Parameter Unit Nilai Catatan
Panjang gelombang operasi nm 1310  
Kuasa output mW 1mW / 5mW / 10mW / 15mW  
Ketumpatan daya spektral dBm / nm â ‰ ¥ -25  
Riak spektrum dB <0.2  
Kestabilan jangka pendek (15 minit) dB â ‰ 0.0 ± 0.02  
Kestabilan jangka panjang (8 jam) dB â ‰ 0.0 ± 0.05  
Dimensi mm 195 (W) × 220 (D) × 120 (H) Bangku
150 (W) × 125 (D) × 30 (H) Modul
Bekalan kuasa V AC 110 ~ 240V Bangku
DC 5V / 4A Modul
Tahap polarisasi (DOP) dB â ‰ ¤ 1  
Penyambung - FC / APC  
Jenis gentian - Serat SMF-28e / PM  
Antara Muka Komunikasi - Wanita DB9 (RS232)  
Suhu Operasi -20 ~ +55  
Suhu simpanan -40 ~ +85  

5. Spektrum optik sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm

6. Menghantar, Menghantar Dan Melayan sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar;

Semua produk mempunyai jaminan 1-3 tahun. (Setelah tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pengembalian 7 hari segera. (7 hari selepas menerima barang);

Sekiranya barang yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, itu barang tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cukup kembalikan kepada kami untuk diganti atau dikembalikan;

Sekiranya barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Sebarang item mesti dikembalikan dalam keadaan asal untuk layak mendapat pengembalian wang atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab untuk semua kos penghantaran yang dikeluarkan.

7. Soalan Lazim

Q: Berapa panjang gelombang yang anda mahukan?

J: 840nm 1310nm 1550nm panjang gelombang.

Q: Apakah syarat untuk daya output?

A: Kami mempunyai pilihan 0.2mW 0.3mW 1mW 2mW 10mW 15mW, kami juga dapat menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan bangku untuk dipilih.

Tag Hot: Sumber cahaya jalur lebar SLD 1310nm, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.