1310nm Superluminescent Diodes SLD
  • Air Pro1310nm Superluminescent Diodes SLD
  • Air Pro1310nm Superluminescent Diodes SLD
  • Air Pro1310nm Superluminescent Diodes SLD
  • Air Pro1310nm Superluminescent Diodes SLD

1310nm Superluminescent Diodes SLD

1310nm Superluminescent Diodes SLD adalah SLED yang sangat berkualiti untuk pelbagai aplikasi Giberoskop Fiber Optik (FOG). SLED ini dapat beroperasi pada julat suhu yang menuntut, peningkatan tahap kejutan / getaran, dan telah mengesahkan jangka hayat yang panjang kerana penggunaannya dalam lingkungan pertahanan dan ruang angkasa.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan SLD 1310nm Superluminescent Diodes

1310nm Superluminescent Diodes SLD adalah SLED yang sangat berkualiti untuk pelbagai aplikasi Giberoskop Fiber Optik (FOG). SLED ini dapat beroperasi pada julat suhu yang menuntut, peningkatan tahap kejutan / getaran, dan telah mengesahkan jangka hayat yang panjang kerana penggunaannya dalam lingkungan pertahanan dan ruang angkasa.

1310nm Superluminescent Diodes SLD kurang sensitif terhadap pergeseran panjang gelombang yang disebabkan oleh suhu atau penuaan. Dengan menggunakan bahan dan struktur bahan yang inovatif adalah mungkin untuk meningkatkan kestabilan panjang gelombang peranti kami dengan faktor empat berbanding dengan peranti konvensional.

2. Pengenalan SLD 1310nm Superluminescent Diodes

1310nm Superluminescent Diodes SLD adalah SLED yang sangat berkualiti untuk pelbagai aplikasi Giberoskop Fiber Optik (FOG). SLED ini dapat beroperasi pada julat suhu yang menuntut, peningkatan tahap kejutan / getaran, dan telah mengesahkan jangka hayat yang panjang kerana penggunaannya dalam lingkungan pertahanan dan ruang angkasa.

1310nm Superluminescent Diodes SLD kurang sensitif terhadap pergeseran panjang gelombang yang disebabkan oleh suhu atau penuaan. Dengan menggunakan bahan dan struktur bahan yang inovatif adalah mungkin untuk meningkatkan kestabilan panjang gelombang peranti kami dengan faktor empat berbanding dengan peranti konvensional.

3. Ciri-ciri SLD 1310nm Superluminescent Diodes

Pakej Rama-rama 8pin atau 14pin;

Dengan Thermoelectricity Cooler (TEC);

Gandingan SMF atau PMF;

Kebolehpercayaan yang sangat baik, Kaca Terpakai.

4. Aplikasi SLD 1310nm Superluminescent Diodes

Giroskop gentian optik;

Tomografi koheren optik (OCT);

Penginderaan arus gentian optik;

Komunikasi gentian.

5. Ciri-ciri Optik-Elektrik 13Dn Superluminescent Diodes SLD

Parameter Simbol Min. Jenis. Maks. Unit Catatan
Suhu simpanan Ts -55 - +85  
Suhu kes operasi Atas -45 - +70  
Voltan Terbalik VCC - - 2.0 V  
Maju arus JIKA - - 200 mA  
Voltan penyejuk termoelektrik V - - 3.2 V  
Arus penyejuk termoelektrik I - - 1.2 A  
Kelembapan simpanan - 5 - 85 % RH  
Suhu pateri plumbum - - - 260  
Masa pematerian plumbum - - - 10 S  
Kekuatan tegangan kuncir - 1 - - kgf  
Jejari selekoh gentian - 30 - - mm  
Semasa Operasi ITH - 100 150 mA CW
Kuasa dalam Serat PO 1.0 2.0 2.5 mW CW, ITH = 100mA
Lebar jalur 3dB Î "Î" 30 35 - nm CW
Panjang gelombang tengah Kad Pengenalan 1290 1310 1330 nm CW
Modulasi spektrum - - 0.1 0.2 dB -
Kepupusan ER - - 1 dB CW
TEC Semasa KAD PENGENALAN - - 0.5 A TC = -45 ~ + 70â „ƒ
Voltan TEC VC - - 3.0 V TC = -45 ~ + 70â „ƒ
Rintangan termistor Rth 9.5 10 10.5 KÎ © TC = 25â „ƒ
Pemalar termistor B B - 3950 - K -

6. Butiran Produk SLD 1310nm Superluminescent

Spektrum dioda SLED 1310nm.

Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT (Unit: mm)

  • PIN REKA BENTUK PIN REKA BENTUK
    1 TEC( + ï¼ ‰ 14 TEC(-ï¼ ‰
    2 Termistor 13 Tanah Kes
    3 Anod PD 12 NC
    4 Katod PD 11 Katod SLD
    5 Termistor 10 SLD Anod
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

7. Menghantar, Menghantar Dan Berkhidmat 1310nm Superluminescent Diodes SLD

Semua produk telah diuji sebelum dihantar;

Semua produk mempunyai jaminan 1-3 tahun. (Setelah tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pengembalian 7 hari segera. (7 hari selepas menerima barang);

Sekiranya barang yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, itu barang tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cukup kembalikan kepada kami untuk diganti atau dikembalikan;

Sekiranya barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Sebarang item mesti dikembalikan dalam keadaan asal untuk layak mendapat pengembalian wang atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab untuk semua kos penghantaran yang dikeluarkan.

8. Soalan Lazim

Q: Apakah ketepatan aplikasi dan panjang gelombang?

A: Kotak optik boleh menyediakan panjang gelombang 830nm 850nm 1310nm 1550nm dan 1610nm, versi kuasa output 1mW hingga 15mW untuk pilihan.

S: Apakah penyambung optik yang anda perlukan?

J: Kotak optik dapat menyesuaikan penyambung optik mengikut keperluan secara percuma.

Tag Hot: 1310nm Superluminescent Diodes SLD, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.