450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod
  • Air Pro450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod
  • Air Pro450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod
  • Air Pro450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod
  • Air Pro450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod

450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod

Diod Laser Pigtailed Multimode 450nm 20W menawarkan sehingga 20W kuasa keluaran daripada gentian 105um. Laser diod mengekalkan kebolehpercayaan dan kecekapannya yang tiada tandingannya dengan menggandingkan kecerahan tinggi, diod pemancar tunggal berkuasa tinggi dengan reka bentuk optik proprietari untuk gandingan gentian yang cekap.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod


Diod Laser Pigtailed Multimode 450nm 20W menawarkan sehingga 20W kuasa keluaran daripada gentian 105um. Laser diod mengekalkan kebolehpercayaan dan kecekapannya yang tiada tandingannya dengan menggandingkan kecerahan tinggi, diod pemancar tunggal berkuasa tinggi dengan reka bentuk optik proprietari untuk gandingan gentian yang cekap.

2. Pengenalan Diod Laser Pigtailed Multimode 450nm 20W


Diod Laser Pigtailed Multimode 450nm 20W menawarkan sehingga 20W kuasa keluaran daripada gentian 105um. Laser diod mengekalkan kebolehpercayaan dan kecekapannya yang tiada tandingannya dengan menggandingkan kecerahan tinggi, diod pemancar tunggal berkuasa tinggi dengan reka bentuk optik proprietari untuk gandingan gentian yang cekap.

3. Ciri-ciri 450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod

Panjang gelombang: 450nm

Output Kuasa: 20W

Lebar Spektrum:4

Teras Gentian: 105/125

Bukaan Berangka NA:0.22

4. Penggunaan Diod Laser Pigtailed Multimode 450nm 20W

Pengepaman laser;

Penggunaan perubatan;

Percetakan;

Penandaan;

Pemprosesan bahan.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 450nm 20W Multimod Pigtailed Laser Diod

Parameter Simbol Min. Taip. Maks. Unit
Kuasa keluaran operasi Merengus - 20.0 - W
Julat panjang gelombang yang tersedia λ 435 445 455 nm
Lebar spektrum @ FWHM Δλ - 4.0 - nm
Arus ambang Ith - 0.3 0.5 A
Arus kendalian di Pout IOP - 2.6 2.8 A
Voltan kendalian di Pout VOP - 25.5 - V
Kecekapan penukaran kuasa - - 20 - %
Pekali suhu panjang gelombang Δλ/ΔT - 0.1 - nm/℃
Kecekapan cerun η - 7.5 - W/A
Jejari lentur gentian r 37.5 - - mm
Teras gentian/diameter pelapisan DCOR - 105/125 - µm/µm
Diameter penampan gentian DBUF - 250 - µm
Bukaan berangka gentian NA - 0.22 - -
Apertur berangka pancaran (90% kuasa) NA - 0.18 - -
Panjang gentian Lf - 0.9 - m
Jenis penyambung - Null, FC/PC, SMA905 -

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 450nm 20W Multimod Pigtailed Laser Diod

7. Menghantar, Menghantar dan Menyaji Diod Laser Pigtailed 450nm 20W Multimode

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm atau 1064nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: 450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.