785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan
  • Air Pro785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan
  • Air Pro785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan
  • Air Pro785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan
  • Air Pro785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan

785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan

Modul Diod Laser Multimode Tak Sejuk 785nm 2W digunakan secara meluas dalam Ujian Penyelidikan Makmal, pengepaman laser, perubatan, percetakan, pemprosesan bahan.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan Modul Diod Laser Berbilang Mod Tak Sejuk 785nm 2W

Modul Diod Laser Multimode Tak Sejuk 785nm 2W digunakan secara meluas dalam Ujian Penyelidikan Makmal, pengepaman laser, perubatan, percetakan, pemprosesan bahan.

2. Pengenalan Modul Diod Laser Berbilang Mod Tak Sejuk 785nm 2W

Modul Diod Laser Multimode Tak Sejuk 785nm 2W digunakan secara meluas dalam Ujian Penyelidikan Makmal, pengepaman laser, perubatan, percetakan, pemprosesan bahan.

3. Ciri-ciri 785nm 2W Uncooled Multimode Laser Diod Module

Panjang gelombang: 785nm

Output Kuasa: 2W

Lebar Spektrum:4

Teras Gentian: 105/125

Bukaan Berangka NA:0.22

4. Penggunaan Modul Diod Laser Berbilang Mod Tak Sejuk 785nm 2W

Pengepaman laser;

Penggunaan perubatan;

Percetakan;

Penandaan;

Pemprosesan bahan.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 785nm 2W Modul Diod Laser Berbilang Mod Tidak Disejukkan

Parameter Simbol Min. Taip. Maks. Unit
Kuasa keluaran operasi Merengus 2.0 - - W
Julat panjang gelombang yang tersedia λ 782 785 788 nm
Lebar spektrum @ FWHM Δλ - 3.5 7 nm
Arus ambang Ith - 0.25 - A
Arus kendalian di Pout IOP - 2.2 2.5 A
Voltan kendalian di Pout VOP - 1.85 2.0 V
Kecekapan penukaran kuasa - - 50 - %
Pekali suhu panjang gelombang Δλ/ΔT - 0.28 - nm/℃
Kecekapan cerun η - 1.0 - W/A
Jejari lentur gentian r 37.5 - - mm
Teras gentian/diameter pelapisan DCOR - 105/125 - µm/µm
Diameter penampan gentian DBUF - 250 - µm
Bukaan berangka gentian NA - 0.22 - -
Apertur berangka pancaran (90% kuasa) NA - 0.15 - -
Panjang gentian Lf - 1.2 - m
Jenis penyambung - Null, FC/PC, SMA905 -

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 785nm 2W Uncooled Multimod Laser Diod Module

  • PIN Penerangan
    1 LD
    2 LD

7. Menghantar, Menghantar dan Menyajikan Modul Diod Laser Berbilang Mod Tak Sejuk 785nm 2W

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: 785nm 2W Uncooled Multimode Laser Diod Module, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.