975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod

975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod

Diod laser berganding gentian 10W Multimode 975nm adalah penyelesaian terkini dalam platform L4 kami untuk pasaran pengepaman laser gentian. Reka bentuk diod laser, yang memanfaatkan jejak L4, menawarkan tahap perlindungan maklum balas yang tinggi daripada sebarang panjang gelombang laser gentian. Ciri ini membolehkan pengguna akhir mengendalikan laser gentian dalam persekitaran yang hampir bebas daripada risiko maklum balas kepada laser diod, menghasilkan penyelesaian yang lebih murah daripada sistem pengasingan tradisional. Diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan 10 W kuasa daripada gentian 105 µm. Selain itu, diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan kedua-dua kecerahan tinggi dan jejak kecil, dengan kebolehpercayaan tinggi yang konsisten dalam penyelesaian yang menjimatkan kos.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 975nm 10W Multimode gentian berganding laser diod

Diod laser berganding gentian 10W Multimode 975nm adalah penyelesaian terkini dalam platform L4 kami untuk pasaran pengepaman laser gentian. Reka bentuk diod laser, yang memanfaatkan jejak L4, menawarkan tahap perlindungan maklum balas yang tinggi daripada sebarang panjang gelombang laser gentian. Ciri ini membolehkan pengguna akhir mengendalikan laser gentian dalam persekitaran yang hampir bebas daripada risiko maklum balas kepada laser diod, menghasilkan penyelesaian yang lebih murah daripada sistem pengasingan tradisional. Diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan 10 W kuasa daripada gentian 105 µm. Selain itu, diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan kedua-dua kecerahan tinggi dan jejak kecil, dengan kebolehpercayaan tinggi yang konsisten dalam penyelesaian yang menjimatkan kos.

2. Pengenalan diod laser berganding gentian 975nm 10W Multimode

Diod laser berganding gentian 10W Multimode 975nm adalah penyelesaian terkini dalam platform L4 kami untuk pasaran pengepaman laser gentian. Reka bentuk diod laser, yang memanfaatkan jejak L4, menawarkan tahap perlindungan maklum balas yang tinggi daripada sebarang panjang gelombang laser gentian. Ciri ini membolehkan pengguna akhir mengendalikan laser gentian dalam persekitaran yang hampir bebas daripada risiko maklum balas kepada laser diod, menghasilkan penyelesaian yang lebih murah daripada sistem pengasingan tradisional. Diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan 10 W kuasa daripada gentian 105 µm. Selain itu, diod laser berganding gentian Multimode 10W 975nm menawarkan kedua-dua kecerahan tinggi dan jejak kecil, dengan kebolehpercayaan tinggi yang konsisten dalam penyelesaian yang menjimatkan kos.

3. Ciri-ciri diod laser berganding gentian 975nm 10W Multimode

Berdasarkan modul laser titik api tunggal;

Kuasa keluaran tinggi 10W;

Kestabilan tinggi;

Gentian berbilang mod 0.22NA 105μmcore;

Pakej kedap 2-Pin kimpalan selari;

Panjang gelombang pusat standard 915nm/940nm/975nm.

4. Penggunaan diod laser berganding gentian Multimode 975nm 10W

Rawatan perubatan;

Sumber pam;

Pemprosesan bahan.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) daripada 975nm 10W gentian Multimod ditambah diod laser

Parameter Simbol Min. Taip. Maks. Unit
Kuasa keluaran operasi Merengus 10.0 - - W
Julat panjang gelombang yang tersedia λ 965 975 985 nm
Lebar spektrum @ FWHM Δλ - 3.5 7.0 nm
Arus ambang Ith - 0.55 0.9 A
Arus kendalian di Pout IOP - 11.7 12.5 A
Voltan kendalian di Pout VOP - 1.75 2.2 V
Kecekapan penukaran kuasa - - 48 - %
Pekali suhu panjang gelombang Δλ/ΔT - 0.3 - nm/℃
Kecekapan cerun η - 0.9 - W/A
Jejari lentur gentian r 37.5 - - mm
Diameter teras gentian DCOR - 105/125 - µm/µm
Diameter penampan gentian DBUF - 250 - µm
Bukaan berangka gentian NA - 0.22 - -
Apertur berangka pancaran (95% kuasa) Lf - 0.15 - NA
Panjang gentian Lf - 1.5 - m
Jenis penyambung - Null, FC/PC, SMA905 -

6. Butiran Produk 975nm 10W Multimode gentian berganding laser diod

  • PIN DESIGNASI
    1 LD+
    2 LD-

7. Menyampaikan, Menghantar dan Menyaji diod laser berganding gentian Multimode 975nm 10W

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: 975nm 10W Multimode Fiber Coupled Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.