1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod
  • Air Pro1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod ialah sumber panjang gelombang tunggal berprestasi tinggi, tersedia dalam pakej rama-rama 14-pin dengan gentian PM atau kuncir gentian SM. Tindak balas frekuensi dan kelinearan laser ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk sistem CATV, pengulang GSM/CDMA, dan penderiaan optik.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod ialah sumber panjang gelombang tunggal berprestasi tinggi, tersedia dalam pakej rama-rama 14-pin dengan gentian PM atau kuncir gentian SM. Tindak balas frekuensi dan kelinearan laser ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk sistem CATV, pengulang GSM/CDMA, dan penderiaan optik.

2. Pengenalan 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod ialah sumber panjang gelombang tunggal berprestasi tinggi, tersedia dalam pakej rama-rama 14-pin dengan gentian PM atau kuncir gentian SM. Tindak balas frekuensi dan kelinearan laser ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk sistem CATV, pengulang GSM/CDMA, dan penderiaan optik.

3. Ciri-ciri 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

Panjang gelombang tengah 1310nm atau sesuaikan;

Kuasa keluaran tinggi 10~100mW;

Toleransi Panjang Gelombang: +/- 2nm atau lain-lain;

Fotodiod monitor terbina dalam, penyejuk termo-elektrik dan termistor;

Pakej rama-rama 14PIN;

Penyambung Gentian Optik FC/APC atau FC/PC.

4. Penggunaan 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

Sistem C/DWDM;

Penderia gentian optik;

Sumber laser;

Sistem komunikasi analog jangkauan jauh;

sistem CATV.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T = 25℃): daripada 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang Gelombang Tengah Kad Pengenalan TL=15~35℃ CW 1308 1310 1312 nm
Kuasa Keluaran Optik PO - 10 - - mW
Ambang Arus ITH - - 10 35 mA
Kecekapan Cerun ƞ Kuasa keluaran CW 5mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Arus operasi Iop PO= 10 mW (CW) - 100 200 mA
Lebar garis spektrum LW FWHM - 3 - MHz
Voltan Hadapan Laser VF Kuasa keluaran CW 10mW - 1.2 3.0 V
Pantau Arus Gelap ID - - - 0.1 μA
Lebar Jalur(@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Nisbah Penindasan mod sampingan SMSR CW 35 40 - dB
Pengasingan Optik - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
Bunyi Keamatan Relatif RIN CW, kuasa keluaran 5mW - -145 - dB
TEC set suhu Ts - 15 - 35
Impedans Input ZIN - 22 25 28 Ω
Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
Rintangan Termistor RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
Arus TEC ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
Voltan TEC VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
kapasiti TEC ΔT Tc = 70℃ - - 50
Suhu termistor - - - - 100
Hanyutan Panjang Gelombang (EOL) △λ Diuji lebih
25 tahun seumur hidup
- - ±0.1 nm
Pekali Suhu Panjang Gelombang Δλ/ΔT suhu TEC
pada 15℃ hingga 35℃
- 0.09 - nm/℃
Panjang gelombang Pekali semasa Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod

Jenis 1

Jenis 2

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Diod Laser Berganding Gentian Rama-rama DFB 1310nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: kami mempunyai panjang gelombang yang besar dari 1270nm hingga 1650nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 10mW dan 20mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Apakah jenis gentian yang anda mahukan?

A: gentian SM atau gentian PM.

Tag Hot: 1310nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.