1350nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly Laser Diod

1350nm DFB Butterfly Laser Diod

Diod Laser Butterfly 1350nm DFB, dengan output 120mW melalui kuncir gentian 900µm. Panjang gentian lebih kurang 1M, dengan penyambung FC/APC atau FC/PC. Laser adalah lebihan stok, baru dalam kotak, dan termasuk lembaran data dan data ujian.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1350nm DFB Butterfly Laser Diod

DFB 1350nm yang dibina dalam TEC Butterfly Laser Diod, dengan output 120mW melalui pigtail gentian 900µm. Panjang gentian lebih kurang 1M, dengan penyambung FC/APC atau FC/PC. Laser adalah lebihan stok, baru dalam kotak, dan termasuk lembaran data dan data ujian.

2. Pengenalan 1350nm DFB Butterfly Laser Diod

DFB 1350nm yang dibina dalam TEC Butterfly Laser Diod, dengan output 120mW melalui pigtail gentian 900µm. Panjang gentian lebih kurang 1M, dengan penyambung FC/APC atau FC/PC. Laser adalah lebihan stok, baru dalam kotak, dan termasuk helaian data dan data ujian.

3. Ciri-ciri 1350nm DFB Butterfly Laser Diod

Panjang gelombang tengah 1350nm atau sesuaikan;

Kuasa Output CW 10mW 20mW atau sesuaikan

Pakej Rama-rama 14-Pin berprofil rendah;

Laser DFB, Frekuensi Tunggal;

Penyambung FC/APC atau FC/PC.

4. Penggunaan Diod Laser Rama-rama DFB 1350nm

Komunikasi gentian optik;

Sumber laser;

sistem CATV.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T = 25℃) 1350nm DFB Butterfly Laser Diod

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
>Panjang Gelombang Tengah Kad Pengenalan TL=15~35℃ CW 1348 1350 1352 nm
>Kuasa Output Optik PO - 10 - - mW
>Ambang Arus ITH - - 10 35 mA
> Kecekapan Cerun ƞ Kuasa keluaran CW 5mW 0.05 >0.11 >0.2 >mW/mA
>Arus kendalian Iop PO= 10 mW (CW) - >100 >200 >mA
>Lebar garis spektral LW FWHM - >3 >- >MHz
>Voltan Hadapan Laser VF Kuasa keluaran CW 10mW - 1.2 3.0 V
> Pantau Arus Gelap ID - - - 0.1 μA
>Lebar Jalur(@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
>Nisbah Penindasan mod sisi SMSR CW 35 40 - dB
> Pengasingan Optik - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
>Bunyi Keamatan Relatif RIN CW, kuasa keluaran 5mW - -145 - dB
>TEC set suhu Ts - 15 - 35
> Impedans Input ZIN - 22 25 28 Ω
>Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
> Rintangan Termistor RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
>Tec Semasa ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
> Voltan TEC VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
>Kapasiti TEC ΔT Tc = 70℃ - - 50
>Suhu termistor - - - - 100
>Hanyutan Panjang Gelombang (EOL) △λ Diuji lebih
25 tahun seumur hidup
- - ±0.1 nm
>Pekali Suhu Panjang Gelombang Δλ/ΔT suhu TEC
pada 15℃ hingga 35℃
- 0.09 - nm/℃
>Pekali Arus Panjang Gelombang Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1350nm DFB Butterfly Laser Diod

Jenis 1

Jenis 2

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Diod Laser Rama-rama DFB 1350nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: kami mempunyai panjang gelombang yang besar dari 1270nm hingga 1650nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 10mW dan 20mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Apakah jenis gentian yang anda mahukan?

A: gentian SM atau gentian PM.

Tag Hot: 1350nm DFB Butterfly Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.