1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC
  • Air Pro1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC
  • Air Pro1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC
  • Air Pro1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC
  • Air Pro1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Diod Laser Koaksial DFB 1310nm dengan TEC biasanya digunakan untuk menstabilkan atau memodulasi sumber cahaya. Di samping itu, sumber laser kestabilan tinggi boleh digunakan untuk menguji radas dan peralatan OTDR. Diod laser terdiri daripada cip CWDM-DFB, pengasing terbina dalam, fotodiod monitor terbina dalam dan penyejuk TEC, dan penyambung gentian optik SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Pelanggan boleh memilih panjang gentian optik dan definisi pin berdasarkan permintaan sebenar. Kuasa keluaran tersedia daripada 1MW, 1270nm~1610nm CWDM panjang gelombang tersedia.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Diod Laser Koaksial DFB 1310nm dengan TEC biasanya digunakan untuk menstabilkan atau memodulasi sumber cahaya. Di samping itu, sumber laser kestabilan tinggi boleh digunakan untuk menguji radas dan peralatan OTDR. Diod laser terdiri daripada cip CWDM-DFB, pengasing terbina dalam, fotodiod monitor terbina dalam dan penyejuk TEC, dan penyambung gentian optik SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Pelanggan boleh memilih panjang gentian optik dan definisi pin berdasarkan permintaan sebenar. Kuasa keluaran tersedia daripada 1MW, 1270nm~1610nm CWDM panjang gelombang tersedia.

2. Pengenalan 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Diod Laser Koaksial DFB 1310nm dengan TEC biasanya digunakan untuk menstabilkan atau memodulasi sumber cahaya. Di samping itu, sumber laser kestabilan tinggi boleh digunakan untuk menguji radas dan peralatan OTDR. Diod laser terdiri daripada cip CWDM-DFB, pengasing terbina dalam, fotodiod monitor terbina dalam dan penyejuk TEC, dan penyambung gentian optik SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Pelanggan boleh memilih panjang gentian optik dan definisi pin berdasarkan permintaan sebenar. Kuasa keluaran tersedia daripada 1MW, 1270nm~1610nm CWDM panjang gelombang tersedia.

3. Ciri-ciri 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Panjang gelombang 1310nm;

> Kuasa keluaran 2mW;

Panjang gelombang DFB menstabilkan laser mod tunggal;

Pekali panjang gelombang/suhu 0.1nm/℃;

PD TEC, Termistor & Monitor terbina dalam;

Penyambung FC/PC atau FC/APC pilihan.

4. Penggunaan 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Sistem penghantaran CDMA/GSM;

sistem WDM;

Telekomunikasi;

Sistem penghantaran analog lain.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang gelombang tengah KAD PENGENALAN CW, PO= PF 1307 1310 1313 nm
Kuasa keluaran optik PF CW, Jika=30mA 2 - - mW
Arus ambang ITH CW - 8 15 mA
CW,T=85℃ - - 50
Voltan kendalian VF - - 1.2 1.5 V
Masa naik/masa jatuh(20-80%) TR/TF JIKA=ITH,PO=PF,50Ohm - - 0.2 NS
Pantau arus IM CW,PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapasitansi C - - 10 15 PF
Lebar spektrum(-20dB) Δλ CW, Jika=30mA - 0.32 - nm
Kecekapan cerun SE CW, Jika=30mA 0.1 - - W/A
Ralat penjejakan TE Im=Malar&Jika= Ith+20mA -1.5 - 1.5 dB
Pengasingan optik ISO - 30 - - dB
Nisbah penindasan mod sisi SMSR CW, Jika=Ith+20mA 30 40 - dB
TEC Qmax - - - 0.6 W
Imax - - - 0.9 A
Vmax - - - 1.2 V
ΔT   40 - - K
Rintangan termistor Rth - - 10 - kΩ
Bunyi intensiti relatif RIN - - - -145 dB/Hz

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Diod Laser Sepaksi DFB 1310nm dengan TEC

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: 1310nm DFB Coaxial Laser Diod dengan TEC, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.