Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm

Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm

Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm adalah modul diod laser CWDM 1490nm InGaAsP/InP DFB yang dimeterai secara hermetik dalam pakej jenis sepaksi kecil, Termasuk fotodiod monitor InGaAs PIN berkelajuan tinggi dan sambungan pigtail mod tunggal.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan Modul Diod Laser Pigtail 1490nm CWDM DFB

Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm adalah modul diod laser CWDM 1490nm InGaAsP/InP DFB yang dimeterai secara hermetik dalam pakej jenis sepaksi kecil, Termasuk fotodiod monitor InGaAs PIN berkelajuan tinggi dan sambungan pigtail mod tunggal.

2. Pengenalan Modul Diod Laser Pigtail 1490nm CWDM DFB

Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm adalah modul diod laser CWDM 1490nm InGaAsP/InP DFB yang dimeterai secara hermetik dalam pakej jenis sepaksi kecil, Termasuk fotodiod monitor InGaAs PIN berkelajuan tinggi dan sambungan pigtail mod tunggal.

3. Ciri-ciri Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm

Tidak disejukkan ;

>2mW Kuasa Keluaran;

Diod laser DFB 1490nm;

PD terbina dalam pilihan;

Kuncir Gentian Mod Tunggal dengan FC/APC, FC/PC atau lain-lain;

4. Penggunaan Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm

Penghantaran isyarat digital;

sistem WDM;

Telekomunikasi;

Komunikasi data;

Saluran gentian.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 1490nm CWDM DFB Pigtail Laser Diod Modul

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang gelombang tengah KAD PENGENALAN PO= PF 1480 1490 1500 nm
Kuasa keluaran optik PF JIKA=ITH+20mA 2 - - mW
Arus ambang ITH   4   10 mA
Voltan kendalian VF - - 1.2 1.5 pF
Masa naik/masa jatuh TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 NS
Pantau arus IM PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapasitansi C - - 10 15 PF
Lebar spektrum(-20dB) Δλ JIKA=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Ralat penjejakan TE - -1.0 - 1.0 dB
Pengasingan optik ISO - 30 - - dB
herotan antara modulasi tertib 2saat IMD2 - - - -50 dBc
herotan antara modulasi tertib ke-3 IMD3 - - - -60 dBc
Bunyi keamatan relatif RIN - - - -145 dB/Hz
Catuan penindasan mod sampingan SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1490nm CWDM DFB Pigtail Laser Diod Module

7. Menghantar, Menghantar dan Menyajikan Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: Modul Diod Laser Pigtail CWDM DFB 1490nm, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.