Diod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm
  • Air ProDiod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm
  • Air ProDiod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm
  • Air ProDiod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm
  • Air ProDiod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm

Diod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm

Diod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm untuk komunikasi analog CWDM, laluan balik CATV, instrumen makmal dan aplikasi R&D. cip laser DFB yang menjimatkan kos dan kestabilan tinggi ini mempunyai panjang gelombang yang boleh dipilih dengan julat antara 1290nm hingga 1610nm. Diod Laser Pigtail 1450nm DFB Coaxail merupakan fotodiod monitor InGaAsP terbina dalam, pengasing optik terbina dalam dan pakej berekor sepaksi 4-pin, gandingan mod tunggal dan penyambung FC/APC atau SC/APC.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1450nm DFB Coaxail Pigtail Laser Diod

Diod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm untuk komunikasi analog CWDM, laluan balik CATV, instrumen makmal dan aplikasi R&D. cip laser DFB yang menjimatkan kos dan kestabilan tinggi ini mempunyai panjang gelombang yang boleh dipilih dengan julat antara 1290nm hingga 1610nm. Diod Laser Pigtail Coaxial 1450nm DFB merupakan fotodiod monitor InGaAsP terbina dalam, pengasing optik terbina dalam dan pakej berekor sepaksi 4-pin, gandingan mod tunggal dan penyambung FC/APC atau SC/APC.

2. Pengenalan Diod Laser Pigtail Coaxail 1450nm DFB

Diod Laser Pigtail DFB Coaxail 1450nm untuk komunikasi analog CWDM, laluan balik CATV, instrumen makmal dan aplikasi R&D. cip laser DFB yang menjimatkan kos dan kestabilan tinggi ini mempunyai panjang gelombang yang boleh dipilih dengan julat antara 1290nm hingga 1610nm. Diod Laser Pigtail Coaxial 1450nm DFB merupakan fotodiod monitor InGaAsP terbina dalam, pengasing optik terbina dalam dan pakej berekor sepaksi 4-pin, gandingan mod tunggal dan penyambung FC/APC atau SC/APC.

3. Ciri-ciri Diod Laser Pigtail Coaxail 1450nm DFB

Panjang gelombang 1450nm;

Kuasa Keluaran 2mW;

Diod laser DFB 1410nm;

PD terbina dalam pilihan;

Kuncir Gentian Mod Tunggal dengan FC/APC, FC/PC atau lain-lain.

4. Penggunaan Diod Laser Pigtail Coaxail 1450nm DFB

Penghantaran isyarat digital;

sistem WDM;

Telekomunikasi;

Komunikasi data;

Saluran gentian.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 1450nm DFB Coaxail Pigtail Laser Diod

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang gelombang tengah KAD PENGENALAN PO= PF 1440 1450 1460 nm
Kuasa keluaran optik PF JIKA=ITH+20mA 2 - - mW
Arus ambang ITH   4   10 mA
Voltan kendalian VF - - 1.2 1.5 pF
Masa naik/masa jatuh TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 NS
Pantau arus IM PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapasitansi C - - 10 15 PF
Lebar spektrum(-20dB) Δλ JIKA=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Ralat penjejakan TE - -1.0 - 1.0 dB
Pengasingan optik ISO - 30 - - dB
herotan antara modulasi tertib 2saat IMD2 - - - -50 dBc
herotan antara modulasi tertib ke-3 IMD3 - - - -60 dBc
Bunyi keamatan relatif RIN - - - -145 dB/Hz
Catuan penindasan mod sampingan SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1450nm DFB Coaxail Pigtail Laser Diod

7. Menghantar, Menghantar dan Menyaji Diod Laser Pigtail Coaxail 1450nm DFB

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: 1450nm DFB Coaxail Pigtail Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.