Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm
  • Air ProModul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm terdiri daripada laser Maklum Balas Teragih (DFB), mempunyai kuncir gentian dipasang dengan tepat untuk kecekapan gandingan optimum. Versi panjang gelombang tengah 1550nm ini mempunyai kuasa keluaran 1mW~4mW biasa dan termasuk fotodiod faset belakang, dan pengasing optik bersepadu. Kuncig gentian mod tunggal 9/125 ditamatkan dengan penyambung gentian optik gaya FC/APC atau FC/PC. Aplikasi termasuk sistem dan instrumentasi data dan telekomunikasi berkelajuan tinggi, dan instrumen optik yang memerlukan sumber cahaya diod laser.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm terdiri daripada laser Maklum Balas Teragih (DFB), mempunyai kuncir gentian dipasang dengan tepat untuk kecekapan gandingan optimum. Versi panjang gelombang tengah 1550nm ini mempunyai kuasa keluaran 1mW~4mW biasa dan termasuk fotodiod faset belakang, dan pengasing optik bersepadu. Kuncig gentian mod tunggal 9/125 ditamatkan dengan penyambung gentian optik gaya FC/APC atau FC/PC. Aplikasi termasuk sistem dan instrumentasi data dan telekomunikasi berkelajuan tinggi, dan instrumen optik yang memerlukan sumber cahaya diod laser.

2. Pengenalan Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm terdiri daripada laser Maklum Balas Teragih (DFB), mempunyai kuncir gentian dipasang dengan tepat untuk kecekapan gandingan optimum. Versi panjang gelombang tengah 1550nm ini mempunyai kuasa keluaran 1mW~4mW biasa dan termasuk fotodiod faset belakang, dan pengasing optik bersepadu. Kuncig gentian mod tunggal 9/125 ditamatkan dengan penyambung gentian optik gaya FC/APC atau FC/PC. Aplikasi termasuk sistem dan instrumentasi data dan telekomunikasi berkelajuan tinggi, dan instrumen optik yang memerlukan sumber cahaya diod laser.

3. Ciri-ciri Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Panjang gelombang DFB menstabilkan laser mod tunggal;

CW atau operasi berdenyut;

Julat suhu operasi -20℃ hingga +75℃;

Pekali panjang gelombang/suhu 0.1nm/℃;

fotodiod monitor terbina dalam;

Penyambung FC/PC atau FC/APC pilihan.

4. Penggunaan Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Sistem penghantaran CDMA/GSM;

sistem WDM;

Laluan Kembali CATV;

Sistem penghantaran analog lain.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) bagi Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang gelombang tengah KAD PENGENALAN PO= PF 1540 1550 1560 nm
Kuasa keluaran optik PF JIKA=ITH+20mA 2 - - mW
Arus ambang ITH   4   10 mA
Voltan kendalian VF - - 1.2 1.5 pF
Masa naik/masa jatuh TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 NS
Pantau arus IM PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapasitansi C - - 10 15 PF
Lebar spektrum(-20dB) Δλ JIKA=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Ralat penjejakan TE - -1.0 - 1.0 dB
Pengasingan optik ISO - 30 - - dB
herotan antara modulasi tertib 2saat IMD2 - - - -50 dBc
herotan antara modulasi tertib ke-3 IMD3 - - - -60 dBc
Bunyi intensiti relatif RIN - - - -145 dB/Hz
Catuan penindasan mod sampingan SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) bagi Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

7. Menghantar, Menghantar dan Menyajikan Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda perlukan?

A: Kami mempunyai diod laser 793nm 808nm 915nm 975nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

Tag Hot: Modul Diod Laser Pigtail DFB 1550nm, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.