1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

Diod Laser Rama-Rama 1310nm 40mW DFB ialah modul diod laser frekuensi tunggal yang direka untuk pengukuran dan komunikasi optik. Laser dibungkus dalam pakej rama-rama standard 14-pin dengan fotodiod monitor dan penyejuk termo-elektrik (TEC).

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

Diod Laser Rama-Rama 1310nm 40mW DFB ialah modul diod laser frekuensi tunggal yang direka untuk pengukuran dan komunikasi optik. Laser dibungkus dalam pakej rama-rama standard 14-pin dengan fotodiod monitor dan penyejuk termo-elektrik (TEC).

2. Pengenalan 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

Diod Laser Rama-Rama 1310nm 40mW DFB ialah modul diod laser frekuensi tunggal yang direka untuk pengukuran dan komunikasi optik. Laser dibungkus dalam pakej rama-rama standard 14-pin dengan fotodiod monitor dan penyejuk termo-elektrik (TEC).

3. Ciri-ciri 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

Panjang gelombang tengah 1310nm;

Kuasa keluaran 40mW;

Pakej rama-rama 14-pin;

Termasuk pengasing optik, monitor diod foto dan penyejuk;

Penyambung berganding gentian FC/APC atau FC/PC.

4. Penggunaan Diod Laser Rama-rama 1310nm 40mW DFB

sistem CATV;

komunikasi optik CWDM/DWDM;

Rangkaian LAN, WAN dan metro;

Sumber laser 1310nm CW.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang Gelombang Tengah Kad Pengenalan TL=15~35℃ CW 1308 1310 1312 nm
Kuasa Keluaran Optik PO - 30 - 40 mW
Ambang Arus ITH - - 10 35 mA
Kecekapan Cerun ƞ Kuasa keluaran CW 20mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Arus operasi Iop PO= 40mW(CW) - 300 400 mA
Lebar garis spektrum LW FWHM - 2 - MHz
Voltan Hadapan Laser VF Kuasa keluaran CW 40mW - 1.2 3.5 V
Pantau Arus Gelap ID - - - 0.1 μA
Lebar Jalur(@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Nisbah Penindasan mod sampingan SMSR CW 35 45 - dB
Pengasingan Optik - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
Bunyi Keamatan Relatif RIN CW, kuasa keluaran 10mW - -145 - dB
TEC set suhu Ts - 15 - 35
Impedans Input ZIN - 22 25 28 Ω
Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
Rintangan Termistor RTH TL = 25 °C 9.5 10 10.5 KΩ
Arus TEC ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
Voltan TEC VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
kapasiti TEC ΔT Tc = 70℃ - - 50
Suhu termistor - - - - 100
Hanyutan Panjang Gelombang (EOL) △λ Diuji sepanjang hayat 25 tahun - - ±0.1 nm
Pekali Suhu Panjang Gelombang Δλ/ΔT TL=15~35℃ - 0.09 - nm/℃
Panjang gelombang Pekali semasa Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod

  • Jenis 1

  • Jenis 2

7. Menghantar, Menghantar dan Menyaji Diod Laser Rama-rama 1310nm 40mW DFB

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: kami mempunyai panjang gelombang yang besar dari 1270nm hingga 1650nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 10mW dan 20mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Apakah jenis gentian yang anda mahukan?

A: gentian SM atau gentian PM.

Tag Hot: 1310nm 40mW DFB Butterfly Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.