1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod
  • Air Pro1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod

1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod

Diod Laser Butterfly Laser 1550nm 100mW DFB PM 1550nm adalah berdasarkan maklum balas teragih (DFB) telaga berbilang kuantum (MQW) dan struktur pandu gelombang rabung yang sangat boleh dipercayai. Peranti ini ditempatkan dalam pakej rama-rama 14-pin berprestasi tinggi dan digandingkan dengan gentian pengekal polarisasi bersambung FC/APC sepanjang 1m.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan 1550nm 100mW DFB PM gentian Butterfly Laser Diod

Diod Laser Rama-rama 1550nm 100mW DFB PM gentian adalah berdasarkan maklum balas teragih (DFB) telaga berbilang kuantum (MQW) dan struktur pandu gelombang rabung yang sangat boleh dipercayai. Peranti ini ditempatkan dalam pakej rama-rama 14-pin berprestasi tinggi dan digandingkan dengan gentian pengekal polarisasi bersambung FC/APC sepanjang 1m.

2. Pengenalan Diod Laser Rama-rama 1550nm 100mW DFB PM gentian

Diod Laser Rama-rama 1550nm 100mW DFB PM gentian adalah berdasarkan maklum balas teragih (DFB) telaga berbilang kuantum (MQW) dan struktur pandu gelombang rabung yang sangat boleh dipercayai. Peranti ini ditempatkan dalam pakej rama-rama 14-pin berprestasi tinggi dan digandingkan dengan gentian pengekal polarisasi bersambung FC/APC sepanjang 1m.

3. Ciri-ciri 1550nm 100mW DFB PM gentian Butterfly Laser Diod

100mW Kuasa keluaran tinggi;

Panjang gelombang tengah 1550nm;

gentian PM;

TEC terbina dalam dan pengasing optik;

Laser maklum balas teragih (DFB) berprestasi tinggi, telaga berbilang kuantum (MQW).

4. Penggunaan 1550nm 100mW DFB PM gentian Diod Laser Rama-rama

Rangkaian LAN, WAN dan metro;

Sistem C/DWDM;

Sumber laser.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T=25℃) 1550nm 100mW DFB PM gentian Butterfly Laser Diod

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang Gelombang Tengah Kad Pengenalan TL=15~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Kuasa Output Optik PO TL=15~35℃ CW - 100 - mW
Ambang Arus ITH - - 25 40 mA
Kecekapan Cerun ƞ Kuasa keluaran CW 50mW 0.10 0.2 0.4 mW/mA
Arus operasi Iop PO= 100mW(CW) - 600 - mA
Lebar garis spektrum LW FWHM - - 1 MHz
Voltan Hadapan Laser VF Kuasa keluaran CW 100mW - - 3.0 V
Pantau Arus Gelap ID - - - 0.1 μA
Lebar Jalur(@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Nisbah Penindasan mod sampingan SMSR CW 30 45 - dB
Pengasingan Optik - -10 < TC < +70℃ 30 35 - dB
Nisbah Kepupusan Polarisasi PER - 20 - - dB
Bunyi Keamatan Relatif RIN 20 - 1000 MHz - - 160 dB
TEC set suhu Ts - 20 - 35
Impedans Input ZIN - - 20 - Ω
Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
Rintangan Termistor RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
Arus TEC ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - 0.6 1.3 A
Voltan TEC VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - 1.3 3.7 V
kapasiti TEC ΔT TC = 70℃ - - 50
Suhu termistor - - - - 100
Hanyutan Panjang Gelombang (EOL) △λ Diuji lebih
25 tahun seumur hidup
- - ±0.1 nm
Hanyut panjang gelombang dengan suhu kes Δλ/ΔT 0℃ < Tkes < 65℃ - - 0.001 nm/℃
Kebolehlarasan Suhu Panjang Gelombang Δλ/ΔΙ 20℃ < Tλ < 35℃ 0.07 - 0.12 nm/℃

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1550nm 100mW DFB PM gentian Butterfly Laser Diod

  • PIN Penerangan PIN Penerangan
    1 Termistor 14 NC
    2 Termistor 13 Anod Laser (+), Tanah Sarung
    3 Laser dc Bias(Katod)(–) 12 Katod RF Laser (-)
    4 Anod Monitor PD (-) 11 Anod Laser (+), Tanah Sarung
    5 Katod Monitor PD (+) 10 NC
    6 TEC(+) 9 Tanah Gas
    7 TEC(–) 8 Tanah Gas

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Diod Laser Rama-rama 1550nm 100mW DFB PM gentian

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah aplikasi dan ketepatan panjang gelombang?

A: Kotak optronics boleh menyediakan CWDM dan DWDM panjang gelombang untuk pilihan.

S: Apakah penyambung optik yang anda perlukan?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan penyambung optik mengikut keperluan secara percuma.

Tag Hot: 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.