Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB
  • Air ProDiod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB
  • Air ProDiod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB
  • Air ProDiod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB
  • Air ProDiod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Siri Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW 1550nm 10mW Laser rongga luaran termodulat secara langsung ialah penyelesaian kos efektif untuk penghantaran digital 2.5Gbits/s dalam gentian SMF-28. Ini direka dalam pakej rama-rama 14-pin yang dimeterai secara hermetik yang mengandungi penyejuk termoelektrik (TEC), termistor, fotodiod monitor, pengasing optik. NLD memberikan penalti penyebaran yang jauh lebih rendah dan kicauan yang lebih rendah daripada DFB yang dimodulasi secara langsung. Kestabilan panjang gelombang dijamin oleh reka bentuk, menghapuskan keperluan untuk loker panjang gelombang dan litar kawalan maklum balas yang kompleks.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Siri Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW 1550nm 10mW Laser rongga luaran termodulat secara langsung ialah penyelesaian kos efektif untuk penghantaran digital 2.5Gbits/s dalam gentian SMF-28. Ini direka dalam pakej rama-rama 14-pin yang dimeterai secara hermetik yang mengandungi penyejuk termoelektrik (TEC), termistor, fotodiod monitor, pengasing optik. NLD memberikan penalti penyebaran yang jauh lebih rendah dan kicauan yang lebih rendah daripada DFB yang dimodulasi secara langsung. Kestabilan panjang gelombang dijamin oleh reka bentuk, menghapuskan keperluan untuk loker panjang gelombang dan litar kawalan maklum balas yang kompleks.

2. Pengenalan Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Siri Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW 1550nm 10mW Laser rongga luaran termodulat secara langsung ialah penyelesaian kos efektif untuk penghantaran digital 2.5Gbits/s dalam gentian SMF-28. Ini direka dalam pakej rama-rama 14-pin yang dimeterai secara hermetik yang mengandungi penyejuk termoelektrik (TEC), termistor, fotodiod monitor, pengasing optik. NLD memberikan penalti penyebaran yang jauh lebih rendah dan kicauan yang lebih rendah daripada DFB yang dimodulasi secara langsung. Kestabilan panjang gelombang dijamin oleh reka bentuk, menghapuskan keperluan untuk loker panjang gelombang dan litar kawalan maklum balas yang kompleks.

3. Ciri-ciri Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Panjang gelombang ITU tersedia dari 1270-1610nm;

Kuasa keluaran 10mW;

Lebar garis spektrum 200-400kHz;

Panjang gelombang DFB menstabilkan laser mod tunggal;

Pengasing optik terbina dalam, fotodiod monitor, penyejuk termo-elektrik dan termistor;

Polarisasi mengekalkan (PM) atau Single mod(SM) gentian pigtail.

4. Penggunaan Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Rangkaian LAN, WAN dan metro;

Sistem C/DWDM;

Sumber laser;

5. Ciri Optik-Elektrik: daripada Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang gelombang tengah Kad Pengenalan TL=17~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Kuasa Keluaran Optik Puncak PO - 10 - - mW
Lebar garis spektrum LW - - 200 400 KHz
Penindasan mod sisi
Nisbah
SMSR CW 35 45 - dB
Pengasingan Optik - -10 < TC < +70 ºC 30 - - dB
Bunyi Keamatan Relatif RIN CW, kuasa keluaran 5mW - -145 - dB
Hanyutan panjang gelombang dengan kes
(-10 hingga 70 ºC) suhu
△λ suhu TEC pada
15℃ hingga 35℃
- - ±0.1 nm
Suhu Panjang Gelombang
pekali
Δλ/ΔT suhu TEC pada
15℃ hingga 35℃
- 0.09 - nm/ºC
Arus Panjang Gelombang
pekali
Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA
Ambang Arus ITH - - 10 35 mA
Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
Rintangan Termistor RTH TL = 25 °C 9.5 10 10.5 KΩ
Arus TEC ITEC TL = 25 °C, TC = 70 °C - - 1.5 A
Voltan TEC VTEC TL = 25 °C, TC = 70 °C - - 3.5 V
kapasiti TEC ΔT Tc = 70℃ - - 50 °C

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) 1550nm 10mW DFB Narrow Linewidth Laser Diod

  • Jenis 1

  • Jenis 2

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Diod Laser Lebar Garis Sempit 1550nm 10mW DFB

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah aplikasi dan ketepatan panjang gelombang?

A: Kotak optronics boleh menyediakan CWDM dan DWDM panjang gelombang untuk pilihan.

S: Apakah penyambung optik yang anda perlukan?

A: Kotak optronics boleh menyesuaikan penyambung optik mengikut keperluan secara percuma.

Tag Hot: 1550nm 10mW DFB Narrow Linewidth Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.