Laser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu
  • Air ProLaser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu
  • Air ProLaser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu
  • Air ProLaser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu
  • Air ProLaser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu

Laser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu

Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu mengguna pakai cip laser semikonduktor DFB, output gentian mod tunggal, reka bentuk profesional litar pemanduan dan kawalan TEC untuk memastikan operasi laser yang selamat dan stabil.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu

Sumber laser panjang gelombang tunggal 1550nm menggunakan cip laser semikonduktor DFB, output gentian mod tunggal, reka bentuk profesional litar pemanduan dan kawalan TEC untuk memastikan operasi laser yang selamat dan stabil.

2. Ciri Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu

Kuasa keluaran tinggi;

Kuasa dan kestabilan spektrum;

Bungkusan atau pakej Modul.

3. Penggunaan Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu

Penderia optik;

Laser gentian;

Penyelidikan mengenai optik tak linear.

4. Ciri Optik-Elektrik Laser Gentian 1550nm Dengan Modul Pemacu

Parameter Unit Nilai Nota
Panjang gelombang operasi nm 1550±0.5 C-band ITU
Kuasa output mW 10~2000 Boleh disesuaikan
Lebar garis spektrum MHz ≤ 3 100KHz, 1MHz
Nisbah penindasan mod sisi dB > 50  
Ketidakstabilan kuasa
(15 minit jangka pendek)
dB ≤±0.02  
Ketidakstabilan kuasa
(8 jam jangka panjang)
dB ≤±0.05  
Penyambung - FC/APC  
Jenis gentian - SMF-28e  
Dimensi mm 260(W)×280(D)×120(H) Atas bangku
150(W)×125(D)×30(H) Modul
Bekalan kuasa V AC 110~240V Atas bangku
DC 5V/4A Modul
Antara muka komunikasi - DB9 Perempuan(RS232)  
Suhu Operasi -20 ~ +65  
Suhu penyimpanan -40 ~ +85  

5. Lengkung Ciri Biasa 1550nm Fiber Laser Dengan Modul Pemacu

6. Menghantar, Menghantar Dan Menyajikan Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

7. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: Kami mempunyai pilihan 1530nm 1550nm 1560nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai 10mW 100mW dan 1000mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai sebarang keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan meja atas untuk pilihan.

Tag Hot: Laser Fiber 1550nm Dengan Modul Pemacu, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.