Gentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm
  • Air ProGentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm
  • Air ProGentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm
  • Air ProGentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm
  • Air ProGentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm

Gentian Hi1060 Digandingkan Modul Laser Gentian 1310nm

Selamat datang untuk membeli Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module daripada kami. Setiap permintaan daripada pelanggan dijawab dalam masa 24 jam.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan Modul Laser Fiber 1310nm Digandingkan Gentian Hi1060

Sumber laser panjang gelombang tunggal 1310nm menggunakan cip laser semikonduktor DFB, output gentian mod tunggal, reka bentuk profesional litar pemanduan dan kawalan TEC untuk memastikan operasi laser yang selamat dan stabil.

2. Ciri-ciri Modul Laser Gentian Hi1060 Digandingkan 1310nm

Kuasa keluaran tinggi;

Kuasa dan kestabilan spektrum;

Bungkusan atau pakej Modul.

3. Penggunaan Modul Laser Fiber 1310nm Digandingkan Gentian Hi1060

Sumber cahaya benih;

Laser gentian;

Penyelidikan mengenai optik tak linear.

4. Ciri Optik-Elektrik bagi Modul Laser Gentian Hi1060 Digandingkan 1310nm

Parameter Unit Nilai Nota
Panjang gelombang operasi nm 1310±0.5  
Kuasa output mW 10/20 Boleh disesuaikan
Lebar garis spektrum MHz ≤ 3  
Nisbah penindasan mod sisi dB > 50  
Ketidakstabilan kuasa
(15 minit jangka pendek)
dB ≤±0.02  
Ketidakstabilan kuasa
(8 jam jangka panjang)
dB ≤±0.05  
Penyambung - FC/APC  
Jenis gentian - SMF-28e  
Dimensi mm 260(W)×280(D)×120(H) Atas bangku
90(W)×70(D)×15(H) Modul
Bekalan kuasa V AC 110~240V Atas bangku
DC 5V/4A Modul
Antara muka komunikasi - DB9 Perempuan(RS232)  
Suhu Operasi -20 ~ +65  
Suhu penyimpanan -40 ~ +85  

5. Lengkung Ciri Biasa bagi Modul Laser Gentian Hi1060 Digandingkan 1310nm

6. Menghantar, Menghantar Dan Menghidangkan Modul Laser Gentian Hi1060 Digandingkan 1310nm

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

7. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: Kami mempunyai pilihan 1270nm-1610nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 10mW 20mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai sebarang keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan meja atas untuk pilihan.

Tag Hot: Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.