Modul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm
  • Air ProModul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm
  • Air ProModul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm
  • Air ProModul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm
  • Air ProModul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm

Modul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm

Modul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm boleh digunakan dalam penderia gentian optik, komunikasi gentian optik, radar laser dan medan lain. Kami boleh menerima penyesuaian panjang gelombang tengah, lebar spektrum, kuasa dan parameter lain.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan Modul Laser Gentian Smf-28e Lebar Garis 1550nm

Laser gentian kuasa tinggi 1550nm menggunakan gentian nadir bumi berprestasi tinggi, digabungkan dengan pemacu pam yang stabil dan pengurusan haba yang cekap, untuk mencapai output laser gentian mod tunggal berkuasa tinggi. Ia boleh berfungsi dengan stabil untuk masa yang lama dan mempunyai ciri-ciri panjang gelombang dan kuasa laser yang stabil. Ia boleh digunakan dalam sensor gentian optik, komunikasi gentian optik, radar laser dan bidang lain. Kami boleh menerima penyesuaian panjang gelombang tengah, lebar spektrum, kuasa dan parameter lain.

2. Ciri-ciri Modul Laser Gentian Linewidth 1550nm Smf-28e

Lebar talian sempit;

Kuasa dan kestabilan spektrum;

Bungkusan atau pakej Modul.

3. Penggunaan Modul Laser Gentian Linewidth 1550nm Smf-28e

Penderia optik;

Komunikasi gentian optik;

Ujian peranti.

4. Ciri Optik-Elektrik bagi Modul Laser Gentian Lebar Line 1550nm Smf-28e

Parameter Unit Nilai Nota
Panjang gelombang operasi nm 1550±1 1550~1570
Kuasa output W 5/10 Boleh disesuaikan
Lebar garis spektrum MHz ≤ 3 100KHz, 1MHz
Nisbah penindasan mod sisi dB > 50  
Mod laser - CW  
Ketidakstabilan kuasa
(15 minit jangka pendek)
dB ≤±0.02  
Ketidakstabilan kuasa
(8 jam jangka panjang)
dB ≤±0.05  
Penyambung - Gentian kosong atau kolimator  
Jenis gentian - SMF-28e  
Dimensi mm 360(W)×350(D)×120(H) Atas bangku
Bekalan kuasa V AC 110~240V Atas bangku
Antara muka komunikasi - DB9 Perempuan(RS232)  
Suhu Operasi -20 ~ +65  
Suhu penyimpanan -40 ~ +85  

5. Lengkung Ciri Lazim bagi Modul Laser Gentian Lebar Garis 1550nm Smf-28e

6. Menghantar, Menghantar Dan Menyajikan Modul Laser Gentian Lebar Garis 1550nm Smf-28e

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

7. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: Kami mempunyai pilihan 1550nm dan 1560nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 5W dan 10W, Kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai sebarang keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan meja atas untuk pilihan.

Tag Hot: Linewidth 1550nm Smf-28e Fiber Laser Module, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.