650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser
  • Air Pro650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser
  • Air Pro650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser
  • Air Pro650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser
  • Air Pro650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser

650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser

Sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP, output gentian mod tunggal, kuasa boleh laras, papan kawalan pemacu arus berketepatan tinggi yang direka secara profesional untuk memastikan keselamatan dan kestabilan laser, operasi hingar rendah, kos rendah, prestasi kos tinggi, saiz kecil Padat dan mudah untuk disepadukan, ia digunakan secara meluas dalam penyelidikan saintifik, komunikasi, rawatan perubatan, analisis spektrum, biokejuruteraan dan bidang lain.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP

Sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP, output gentian mod tunggal, kuasa boleh laras, papan kawalan pemacu arus berketepatan tinggi yang direka secara profesional untuk memastikan keselamatan dan kestabilan laser, operasi hingar rendah, kos rendah, prestasi kos tinggi, saiz kecil Padat dan mudah untuk disepadukan, ia digunakan secara meluas dalam penyelidikan saintifik, komunikasi, rawatan perubatan, analisis spektrum, biokejuruteraan dan bidang lain.

2. Ciri-ciri sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP

Panjang gelombang pilihan: 650nm 785nm 850nm;

Kuasa 1-10mW (boleh laras dengan butang);

Output gentian mod tunggal atau berbilang mod;

Boleh disesuaikan mengikut pelanggan.

3. Penggunaan sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP

Penderiaan gentian optik;

Komunikasi Gentian Optik;

Penyelidikan saintifik, dsb.

4. Ciri Optik-Elektrik bagi sumber cahaya laser 650nm 785nm 850nm 10mW FP

Parameter Unit Nilai Teguran
Panjang gelombang nm 650/785/850 Boleh disesuaikan
Kuasa output mW 10 Boleh disesuaikan
Lebar spektrum nm 3
Kestabilan kuasa (jangka pendek 15 minit) dB ≤±0.02
Kestabilan kuasa (jangka panjang 8 jam) dB ≤±0.05
Jenis gentian - SM Fiber Boleh disesuaikan
penyambung - FC/APC Boleh disesuaikan
Dimensi mm 200(L)×150(W)×70(H) modul
Bekalan kuasa V 110~240VAC modul
Suhu Operasi -20 ~ +65
Suhu penyimpanan -40 ~ +85

6. Menghantar, Menghantar Dan Menyajikan sumber cahaya laser 850nm 10mW FP

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

7. Soalan Lazim

S: Apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: Kami mempunyai 650nm, 785nm, 850nm, 1270nm-1650nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai sebarang keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan meja atas untuk pilihan.

Tag Hot: 650nm 785nm 850nm 10mW FP sumber cahaya laser, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.