Modul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam
  • Air ProModul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam
  • Air ProModul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam
  • Air ProModul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam
  • Air ProModul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam

Modul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam

Modul Laser Gentian Berkuasa Tinggi 5w 1570nm Untuk Sumber Laser Pam menggunakan cip laser semikonduktor DFB, output gentian mod tunggal, reka bentuk profesional litar pemanduan dan kawalan TEC untuk memastikan operasi laser yang selamat dan stabil.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Pengenalan Modul Laser Gentian Berkuasa Tinggi 5w 1570nm Untuk Sumber Laser Pam

Sumber laser panjang gelombang tunggal 1570nm menggunakan cip laser semikonduktor DFB, output gentian mod tunggal, reka bentuk profesional litar pemanduan dan kawalan TEC untuk memastikan operasi laser yang selamat dan stabil.

2. Ciri Modul Laser Gentian Berkuasa Tinggi 5w 1570nm Untuk Sumber Laser Pam

Lebar talian sempit;

Kuasa tinggi;

Kestabilan spektrum.

3. Penggunaan Modul Laser Gentian Berkuasa Tinggi 5w 1570nm Untuk Sumber Laser Pam

Pam gentian doped Thulium;

Laser gentian;

Penyelidikan mengenai optik tak linear.

4. Ciri Optik-Elektrik bagi Modul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam

Parameter Unit Nilai Nota
Panjang gelombang operasi nm 1570±1 1565/1570
Kuasa output dBm 20/10/30/33/37 Boleh disesuaikan
Lebar garis spektrum nm ≤ 0.1  
Nisbah penindasan mod sisi dB > 50  
Ketidakstabilan kuasa
(15 minit jangka pendek)
dB ≤±0.02  
Ketidakstabilan kuasa
(8 jam jangka panjang)
dB ≤±0.05  
Penyambung - FC/APC  
Jenis gentian - SMF-28e/PM1550  
Dimensi mm 260(W)×280(D)×120(H) Atas bangku
150(W)×125(D)×30(H) Modul
Bekalan kuasa V AC 110~240V, <150W Atas bangku
DC 5V, <60W Modul
Antara muka komunikasi - DB9 Perempuan(RS232)  
Suhu Operasi -5 ~ +55  
Suhu penyimpanan -40 ~ +85  

5. Lengkung Ciri Biasa Modul Laser Gentian Berkuasa Tinggi 5w 1570nm Untuk Sumber Laser Pam

6. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Modul Laser Gentian 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

7. Soalan Lazim

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai 30dBm 33dBm dan 37dBm, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Apakah jenis gentian yang anda mahukan?

A: gentian SM atau gentian PM.

S: Mengenai dimensi pakej, adakah anda mempunyai sebarang keperluan?

J: Kami mempunyai jenis modul dan meja atas untuk pilihan.

Tag Hot: Modul Laser Fiber 5w 1570nm Kuasa Tinggi Untuk Sumber Laser Pam, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.