Panjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air ProPanjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air ProPanjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air ProPanjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod
  • Air ProPanjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Panjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Panjang gelombang menstabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod, pakej rama-rama, penyejuk TEC terbina dalam, kestabilan tinggi, jangka hayat yang panjang, ditambah dengan gentian SM atau gentian PM.

Hantar Pertanyaan

Penerangan Produk

1. Ringkasan Panjang Gelombang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Panjang gelombang menstabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod, pakej rama-rama, penyejuk TEC terbina dalam, kestabilan tinggi, jangka hayat yang panjang, ditambah dengan gentian SM atau gentian PM.

2. Pengenalan Panjang Gelombang yang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Panjang gelombang menstabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod, pakej rama-rama, penyejuk TEC terbina dalam, kestabilan tinggi, jangka hayat yang panjang, ditambah dengan gentian SM atau gentian PM.

3. Ciri-ciri Panjang Gelombang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Pakej rama-rama 14PIN;

CW atau operasi berdenyut;

Kuasa keluaran 10mW atau 20mW tipikal;

PD TEC, Termistor & Monitor terbina dalam;

Penyambung FC/APC atau FC/PC pilihan.

4. Penggunaan Panjang Gelombang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Komunikasi koheren;

penderiaan optik gentian interferometrik;

Spektroskopi penyerapan;

Sumber laser 1470nm CW.

5. Ciri-ciri Elektro-Optik(T = 25℃) Panjang Gelombang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

dB-
Parameter Simbol keadaan Min. Taip. Maks. Unit
Panjang Gelombang Tengah Kad Pengenalan TL=15~35℃ CW 1468 1470 1472 nm
Kuasa Keluaran Optik PO - 10 - - mW
Ambang Arus ITH - - 10 35 mA
Kecekapan Cerun ƞ Kuasa keluaran CW 5mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Arus operasi Iop PO= 10 mW (CW) - 100 200 mA
Lebar garis spektrum LW FWHM - 3 - MHz
Voltan Hadapan Laser VF Kuasa keluaran CW 10mW - 1.2 3.0 V
Pantau Arus Gelap ID - - - 0.1 μA
Lebar Jalur(@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Nisbah Penindasan mod sampingan SMSR CW 35 40 - r>
Pengasingan Optik - -10 < TC < +70℃ 30 - dB
Bunyi Keamatan Relatif RIN CW, kuasa keluaran 5mW - -145 - dB
TEC set suhu Ts - 15 - 35
Impedans Input ZIN - 22 25 28 Ω
Arus Termistor ITC - 10 - 100 μA
Rintangan Termistor RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
Arus TEC ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
Voltan TEC VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
kapasiti TEC ΔT Tc = 70℃ - - 50
Suhu termistor - - - - 100
Hanyutan Panjang Gelombang (EOL) △λ Diuji lebih
25 tahun seumur hidup
- - ±0.1 nm
Pekali Suhu Panjang Gelombang Δλ/ΔT suhu TEC
pada 15℃ hingga 35℃
- 0.09 - nm/℃
Panjang gelombang Pekali semasa Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Lukisan pakej & Definisi PIN-OUT(Unit:mm) Panjang Gelombang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Jenis 1

Jenis 2

7. Menghantar, Menghantar Dan Menyaji Panjang Gelombang yang distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod

Semua produk telah diuji sebelum dihantar keluar;

Semua produk mempunyai waranti 1-3 tahun. (Selepas tempoh jaminan kualiti mula mengenakan bayaran perkhidmatan penyelenggaraan yang sesuai.)

Kami menghargai perniagaan anda dan menawarkan polisi pemulangan 7 hari serta-merta. (7 hari selepas menerima item);

Jika barangan yang anda beli dari kedai kami tidak berkualiti, iaitu ia tidak berfungsi secara elektronik mengikut spesifikasi pengeluar, cuma pulangkan kepada kami untuk penggantian atau bayaran balik;

Jika barang rosak, sila maklumkan kepada kami dalam masa 3 hari selepas penghantaran;

Mana-mana item mesti dipulangkan dalam keadaan asalnya untuk layak mendapat bayaran balik atau penggantian;

Pembeli bertanggungjawab ke atas semua kos penghantaran yang ditanggung.

8. Soalan Lazim

S: apakah panjang gelombang yang anda mahukan?

A: kami mempunyai panjang gelombang yang besar dari 1270nm hingga 1650nm.

S: Apakah keperluan untuk kuasa keluaran?

A: Kami mempunyai pilihan 10mW dan 20mW, kami juga boleh menyesuaikan mengikut keperluan anda.

S: Apakah jenis gentian yang anda mahukan?

A: gentian SM atau gentian PM.

Tag Hot: Panjang Gelombang Distabilkan 1470nm DFB Butterfly Laser Diod, Pengilang, Pembekal, Borong, Kilang, Disesuaikan, Pukal, China, Buatan China, Murah, Harga Rendah, Kualiti

Kategori Berkaitan

Hantar Pertanyaan

Sila berasa bebas untuk memberikan pertanyaan anda dalam bentuk di bawah. Kami akan menjawab anda dalam masa 24 jam.